Screpa Kuivsegu M600

Screpa Kuivsegu M600

Kuiv peeneosaline parandus- ja injektsioonisegu. Koosneb peeneosalisest portlandtsemendist ja keemilistest lisaainetest.

Aine on kasutusel rohkem kui 0,4 mm suurusega vuukide ja pragude, kuid ka tühimike ja aukude täitmiseks ehituskonstruktsioonides, et muuta töödeldavad kohad veekindlaks ja/või töödeldavaid kohti tugevdada. Ainet kasutatakse sideainena tugeva, veekindla ja mitte kokkutõmbuva betooni ja mördi valmistamiseks. Toode on kasutatav ankrute kinnitamiseks.

Eelised:

  • Kõrge veekindlus
  • Tugevus
  • Aine ei tõmbu kokku
  • Kõrge liikuvus
  • Kõrge külmakindlus

KUIVSEGU KASUTAMINE

1,50 kuni 1,70 kg/dm3.

MÖRDISEGU ETTEVALMISTAMINE

Sõltuvalt segu jaoks vajalikust konsistentsist on lisatava vee kogus ja segu omadused erinevad. Kasutage puhast vett ja mahuteid. Segage kuivsegu veega segamisel tekkivat ainet 2 minutit käsitsi või madalkiiruselise puuriga. Segamise ajal lisage veele aeglaselt kuivsegu. Kasutage saadud segu 30 minuti jooksul, seejuures segage segu regulaarselt, ilma sellele vett lisamata.

KASUTAMINE

Kasutage pumpasid NDM-20 või NDM-40. Kontrollige, et pump on toimiv, selleks laske sellest vett läbi. Alustage pihustamist äärmisest punktist. Pihustage ainet seni, kuni süsteemis hakkab rõhk järsku tõusma või vastupidi, kui rõhk kahe kuni kolme minuti jooksul ei suurene või kuni segu hakkab kõrvalasuvast puuraugust välja voolama. Asuge ainet pihustama järgnevas kohas. Segu viskoossuse suurenemisel ja töö lõpetamisel, loputage pump veega läbi. Täitke töö lõpetamise järel alles jäänud õõnsused mördiseguga „Penekrit“.

Vaadake ka neid tooteid

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!