Penetron Toodete Kataloog

PENECOAT™ POOL

PENECOAT™ POOL

PENECOAT™ POOL on basseinidele mõeldud ühe- või kahekomponentne (UV-kindla plastifikaatori lisamise korral) painduv ja kõva toonitud alifaatne polüuretaanipõhine kaitsepinnakate.

Toode PENECOAT™ POOL tagab hea löögi ja kulumiskindluse ja väga hea vastupidavuse basseinides kasutatavatele kemikaalilahustele ja tavapärastele ja kodus kasutatavatele puhastusvahenditele. Materjal kõvastub pinnase- ja õhuniiskusega reageerides.

Toodet PENECOAT™ POOL kasutatakse kaitsva pinnakattena järgmistel pindadel:

Basseinid

Kunstlikud tiigid

Purskkaevud

Veetsisternid

Veekanalid

Muud seotud kasutusalad

Lihtne pealekandmine (ühekomponentne, kasutusvalmis)

Tagab hea vastupidavuse basseinides kasutatavatele kemikaalilahustele

Kulumiskindel

Ei kriidistu

Ei muuda päikesevalguse toimel värvi

Dekoratiivne materjal

Talub kogunenud vett

Madal maksumus

Pinna ettevalmistamine:

Aluspind peab olema puhas, kuiv ja tugev ning vaba saasteainetest, mis võivad pinnakatte naket halvendada. Eemaldage kõik lahtised materjalid. Uued betoonkonstruktsioonid peavad olema kuivanud vähemalt 28 päeva. Niiskussisaldus ei tohi ületada 5%. Vanad pinnakatted, mustus, rasvad, õlid, orgaanilised ained ja tolm tuleb eemaldada lihvmasina abil. Eemaldage hoolikalt kõik lahtised pinnaosad ja lihvimistolm.

Kui PENECOAT™ POOL kantakse vanale basseini pinnakattele (nt epoksüpinnakattele) või madala mehaanilise tugevusega pindadele, tuleb enne pealekandmist piisava paksusega kiht lihvmasinaga maha lihvida, et poleeritud pind eemaldada ja pinda karestada. Parema nakke ja stabiliseerumise saavutamiseks soovitame lisada vesialuselist epoksükrunti PENEPOXTM W. Soovitusliku kulunormi 180-200 g/m2 puhul soovitatakse toodet PENEPOXTM W lahjendada 10 kuni 20 massi-% veega. Polüuretaanvärv PENECOAT™ POOL tuleb pinnale kanda 12 kuni 24 tunni jooksul (madalamate temperatuuride juures), normaalsetel temperatuuridel soovitatavalt 2-3 tunni jooksul.

MÄRKUS: Pinna hoolikas ettevalmistamine on optimaalse pinnaviimistluse ja vastupidavuse saavutamiseks vajalik. Ärge peske pinda veega.

Pealekandmine:

Kandke esimene kiht toodet PENECOAT™POOL peenekarvalise rulli abil ette valmistatud aluspinnale. Kandke teine kiht toodet PENECOAT™ POOL pinnale 1-3 tunni pärast (hiljemalt 4 tunni pärast). Vajadusel kandke 1-3 tunni pärast (hiljemalt 4 tunni pärast) peale kolmas kiht toodet PENECOAT™ POOL.

Kõrgendatud UV-kindlust ja painduvust tagav süsteem: Enamikul kasutusaladest soovitame lisada tootele PENECOAT™ POOL 10 massi-% alifaatset plastifikaatorit PENECOAT™ CLEAR (1 kg PENECOAT™ CLEAR 10 kg PENECOAT™ POOL kohta). See annab tootele PENECOAT™ POOL paremad nakkeomadused, vastupidavuse kemikaalidele ja suurepärase UV-kindluse, materjal muutub painduvast elastseks materjaliks, mis suudab sillata kuni u 0,5 mm kapillaarpragusid. Materjali segamine: Segage PENECOAT™ POOL u 2-3 minuti jooksul segutrelliga hoolikalt läbi, seejärel lisage PENECOAT™ CLEAR ja segage veel 2-3 minutit, kuni segu on ühtlane.

MÄRKUS: Soovitatav on kanda kõik pinnakatte PENECOAT™ POOL kihid peale samal päeval, et saavutada maksimaalne kihtidevaheline nake.

KULUNORM150 kuni 200 g/m2 kihi kohta. Kandke peale kahes või kolmes kihis.

ERINÕUDED:

Parimate tulemuste saavutamiseks peab temperatuur pealekandmise ja kõvastumise ajal olema 5 oC kuni 35 oC. Kõvastumine aeglustub madalatel temperatuuridel ja kiireneb kõrgetel temperatuuridel. Kõrge õhuniiskus võib lõpptulemust mõjutada.Toote PENECOAT™ POOL aurud on õhust raskemad ja kalduvad basseini põhja kogunema. Soovitame töö käigus head ventilatsiooni ja ohutusmeetmeid hoolikalt silmas pidada.

Puhastage töövahendid enne materjali polümeriseerumist lahustiga PENECLEANER™ A PLUS.

Täpsemad juhised vaata toote andmelehte!

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!