Penetron Toodete Kataloog

Peneband deformatsiooni lint

Peneband deformatsiooni lint

Peneband süsteemi kuulub: Peneband- elastne polümeer kummist lint. Ühekomponentne liim „Penepoxi“, mis kuivamisel muutub elastseks ja vastupidavaks materjaliks nii konstruktsiooni kui ka lindi vahel.

Deformatsioonivuukide hermetiseerimine

 • Süsteem on kergesti paigaldatav.
 • Hea nakkumine erinevate materjalidega ( betoon, metall, klaas, plastik, puit).
 • Eluiga üle 50 aasta.
 • Hea vastupidavus agressiivse keskonna suhtes.
 • Materjalid on valmistatud kvaliteetsest polümeerist, mis on mittetoksiline ja täiesti ohutu inimestele, loomadele ja keskkonnale.
 • On võimalik kasutada veealustes tingimustes.
 • Võimalik kasutada nii sees – kui ka väljaspool konstruktsioone.

Pakendus:

 • Peneband  lint – rullis 25 jm
 • Penepoxi liim – tuubis 600 ml

Säilivusaeg:

 • Peneband  lint – kasutusaeg pole piiratud
 • Penepoxi liim – 12 kuud, tehase poolt valmistatud pakendis, kuivas kohas temperatuuril -50 kuni +80

Toodet on lubatud transportida kõikide transpordiliikidega.

Pinna ettevalmistus

Betoonipinna temperatuur peab olema +5 kuni +35C. Enne Penepoxi liimi paigaldust peab pind olema kuiv. Suuremad konarlused tuleb mehhaaniliselt eemaldada ning õõnsused tuleb täita parandusseguga. Pind peab olema puhas mustusest, vanast värvist, õlidest. Survelise vee olemasolul tuleb tuleb need kohad likvideerida kiiresti kivistuvate materjalidega Peneplug või Waterplug.

Lindi paigaldus

Lint paigaldada nii, et vuuki jääks lint lohku, servad surutakse kinni plastikust rulliku abil.

Lindi servad tuleb hermetiseerida liimiga 5-10 mm kauguselt. Lindi jätkamiseks liimida omavahel kaks linti kokku, ülekatet tuleb jätta vähemalt 100 mm. Liimi kulu 0,5-0,7 kg/jm, liimi kulu võib olla suurem olenevalt betoonpinna erisustest.

Liimi paigaldus

Liim tuleb püstoli abil kanda ettevalmistatud pinnale ning seejärel pahtlilabidaga jaotada ühtlaselt lindi laiuselt. Kihi paksus peab olema 2-3 mm ning mõelmalt poolt vuuki vähemalt 80 mm.

Ohutusnõuded

Tööd tehes kandke töökindaid ja kaitseprille. Vältida materjali sattumist lahtistele haavadele ning nahale. Juhul kui olete materjaliga määrdunud puhastada nahka lahustiga ning seejärel pesta seebi ja veega. Materjali sattumisel silma loputada rohke veega ning pöörduda arsti poole.

Keskkonnakaitse

Vedelal kujul ei tohi liimi kanalisatsiooni või mujale loodusesse visata, võib kahjustada põhjavett. Liimil tuleb lasta ära kuivada ning seejärel võib käidelda kui ehitusjäädet.

Tootja garantii

Tööd Peneband Süsteemiga tuleb läbi viia rangelt etteantud soovituste järgi või vastava õppe saanud spetsialisti kohalolul. Tootja garanteerib, et tooted on veatud ning vastavad esitatud normidele. Garantii kehtib toote kvaliteedile, kuid mitte paigaldusele juhul kui seda on tehtud ilma tootja järelvalveta.

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!