Penetron Toodete Kataloog

Penecrete mass

Penecrete mass

Kuivsegu koosneb spetsiaalsest tsemendist, kvartsliiva teatud mõõtmetega graanulitest ja patenteeritud aktiivsetest keemilistest komponentidest. Materjal on keskkonnasõbralik, radioktiivselt ohutu. Lubatud rakendada majandus- ja joogiveevarustuses. Sertifitseeritud kasutamiseks ehituses. “Penekrit” materjali toime põhineb kokkutõmbumatuse, plastilisuse, veekindluse, samuti betooni, kivi, telliskivi ja metallist pindade vastu tiheda liibumise põhimõttest.

Betoonielementidest ja monoliitbetoonist staatiliselt koormatud konstruktsioonides olevate pragude, vuukide (mitte deformatsioonist tingitud), külgnemis- ja liitumiskohtade, kommunikatsioonide sisenemiskohtade hüdroisoleerimine.

Mugav peale kanda, väga vastupidav, ei vaju, tiheda liibumisega betooni, metalli, telliskivi ja kivi vastu.

Segu ettevalmistamine

Kuivsegu segatakse veega järgmistes osades: 200 g vett ja 1 kg “Penekrit” materjali, või 1 osa vett ja 4 osa “Penekrit” materjali, vaadates selle mahu järgi. Vesi valatakse kuivsegu sisse (mitte vastupidi). Segatakse 1-2 minuti jooksul käsitsi või betooniseguri abil. Valmissegu näeb välja plastiliinitaolise massina, mida on mugav peale kanda.

Tuleb valmistada nii palju segu, mida võib 30 minuti jooksul ära kasutada. Kasutamise ajal segada regulaarselt. Valmissegusse ei tohi lisada vett.

Töödeldud pinna hooldus

Töödeldud pinda tuleb kaitsta mehhaanilise mõju või miinuskraadide eest 3 ööpäeva jooksul. Seejuures tuleb vaadata, et Penetron süsteemi materjalidega töödeldud pind oleks 3 ööpäeva jooksul märg, poleks pragunenud ega ketendanud.
Betoonipindade niisutamisel kasutatakse tavaliselt vee pritsimine ja betooni kilega katmine.

Kui hooldatakse pinda, mis oli töödeldud veesurve suuna poolest, siis on vaja suurendada pinna niisutamise aeg kuni 14 ööpäevani.

Dekoratiivkatte pealekandmine

Penetron süsteemi materjalidega töödeldud konstruktsioonidele viimistlus- ja värvimaterjalide pealekandmine on lubatud 28 ööpäeva möödumisel. Ooteaeg võib lüheneda või pikeneda sõltuvalt konkreetse viimistlusmaterjali nõudmistest betooni niiskusastme vastu.

Tähelepanu! Enne viimistluskatte pealekandmist Penetron süsteemi materjalidega töödeldud pindadele tuleb selle mehhaaniliselt puhastada veesurveseadmega (kui materjalid kantakse niiskele betoonile) või metallist harjaga (kui materjalid kantakse kuivale betooni pinnale), et materjalide liibuvus oleks parem.

Penecrete 22,70kg/kott

Penecrete 5kg/ämber

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!