Penetron Toodete Kataloog

Penebar töövuugilint

Penebar töövuugilint

Penebar SW-55 on ristkülikukujulise ristlõikega iselaienev painduv tihend, mis koosneb erinevatest komposiitmaterjalidest. Vee mõjul paisub piiratud ruumi ulatuses kuni 300%. Painduvus säilib ka miinuskraadide korral.

Kasutatakse horisontaalsete ja vertikaalsete töö- ja konstruktsioonivuukide hermetiseerimiseks ja hüdroisoleerimiseks. Maa-alustes ja maapealsetes betoonrajatistes, samuti ehitatavate ja kasutusel olevate betoonkonstruktsioonide tehnokommunikatsioonide (s.h. plastmassist) läbistustes.

Peab vastu kõrgele hüdrostaatilisele rõhule ning kindlustab vuukide, külgnemiskohtade jne hermeetilisuse. Hüdrotihendi omadused ei muutu aja jooksul ja selle kasutuse tähtaeg pole piiratud. “Penebar” materjal paigaldatakse lihtsalt ja kiiresti, see ei nõua eriseadmete kasutamist. “Penebar” hüdrotihendi paigaldustöid saab teha igal aastaajal sõltumata ilmastikuoludest.

Pinna ettevalmistus

Enne “Penebar” hüdrotihendi paigaldamistööde algust tuleb eemaldada tihendlt kaitsepaber. “Penebar” kinnitatakse betoonpinna külge tihedalt, ilma tühimiketa ja fikeeritakse võimaliku nihkumise vastu võrgu ja 40-50mm pikkuste lööktüüblite abil, sammuga 250-300mm. Tihend surutakse tihedalt vastu olemasolevat pinda, selle otsad lõigatakse nurgaga 45 kraadi katkestamata joone moodustamiseks.

Kõik hülsid, mille kaudu kavatsetakse viia kommunikatsioone ja mis läbivad konstruktsiooni piirdeelemente, mähitakse tihedalt sisse “Penebar” tihendiga, kinnitades liibuva poolega hülsi külge, seejuures hülsi külge, seejuures hülsi pind peab olema kuiv ja puhas.

“Penebar” hüdrotihendi paigaldatakse vahetult enne raketise tegemist. “Penebar” tihendi ja konstruktsiooni äärte vahele peab jääma vähemalt 50mm ruumi. Lubatakse ka “Penebar” hüdrotihendi paigaldamist niiskele betoonile. Seejuures on vaja enne tööde algust eemaldada betoonilt kogunenud vesi. Kommunikatsioonide sisenemiskohtades hüdroisolatsiooni remontimiseks on vaja kasutada “Penebar” hüdrotihendit koos “Penetron” ja “Penekrit” materjalidega.

Toimimise põhimõte

“Penebar” materjali toime põhineb omadusel laieneda vee toimel piiratud ruumi ulatuses ja muutuda tihedaks veekindlaks geeliks, mis takistab vee läbitungimist.

Ohutusnõuded

Kasutage töökindaid ja kaitseprille.

Transportimine

Matejali transportimine lubatud kõikide transpordiliikidega.

Säilivusaja garantii

Garanteeritud säilivusaeg on piiramatu, juhul kui hoida materjali kuivas ja suletud pakendis.

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!