Penetron Toodete Kataloog

PENECRYL ELASTIC

PENECRYL ELASTIC

PENECRYL™ ELASTIC on piimjasvalge vedel plastifikaator ja nakkuvuse parandaja tsemendipõhistele segudele. PENECRYL™ ELASTIC on kõrge kuivainesisaldusega akrüülester-stüreenkopolümeeri vesidispersioon. PENECRYL™ ELASTIC ei sisalda alküülfenooletoksülaate (APEO).

PENECRYL™ ELASTIC soovitatakse kasutada tsemendipõhiste hüdroisolatsiooni- ja parandussegude omaduste parandajana, et tagada nende hüperelastsus ning kõrgendatud hüdroisolatsiooni- ja kinnituvusomadused.

Tagab tsemendipõhiste segude ja krohvide suure paindlikkuse ja elastsuse sõltuvalt segamisvahekorrast ja kasutusviisist pintsliga peale kantavate tsemendipõhiste hüdroisolatsiooni- või parandusvahendite lisandina.

Tagab segude hea pragude katvuse, head hüdroisolatsioonitulemused ja suurepärased nakkeomadused betoonil, kivil, müüritistel ja muudel tsemendipõhistel aluspindadel.

Kasutatakse plastifikaatorina hüdroisolatsioonivahendis SEAL COAT™. (vt SEAL COAT™ tootelehte). Võib kasutada lahjendamata või puhta veega lahjendatuna segamisvahekordades 1:3 kuni 3:1.

Kasutamine: Eriti suure elastsuse saavutamiseks ja SEAL COAT™ ELASTIC-süsteemis kasutamiseks segage kokku 22,68 kg toodet SEAL COAT™ ja 12 kg toodet PENECRYL™ ELASTIC ilma vett lisamata, kasutades segutrelli ja segurit. Järgnevas tabelis on antud orienteeruvad andmed kõigi SEAL COAT™-süsteemide kohta.

PENECRYL ELASTIC 12kg/kanister

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!