Penetron Toodete Kataloog

PENETRON SEAL COAT

PENETRON SEAL COAT

TSEMENDIPÕHINE POLÜMEERMODIFITSEERITUD HÜDROISOLATSIOONIVAHEND

PENETRON® SEAL COAT™ on veekindeltsemendipõhine polümeermodifitseeritud vastupidav vahend müüritud pindadekatmiseks, mida kasutatakse SEAL COAT™-süsteemide baasmaterjalina ning mistakistab vee sissetungi ja ennetab veekahjustusi, kaitstes samaaegselt betoonija muid müüritud pindu. Pärast pealekandmist kuivab materjal 3-4 tunni jooksulja kivistub 24 tunni jooksul, moodustades kõva veekindla kaitsekihi, mis muutubsisuliselt betooni või müüritise pinna lahutamatuks osaks. SEAL COAT™-süsteemevõib kasutada kõikjal, kus müüritiste hüdroisolatsioon on vajalik või soovitav.Need toimivad eriti tõhusalt seinamüüritistel, millele süsteem kantakse kas katvahüdroisolatsioonikihina või puhta pestud liivaga segatuna, tugeva pinnakattenamüürivuukide varjamiseks ja seinapindade tasandamiseks (nt keldrikorrustevälisseintel). Maatriksi täitematerjalid on spetsiaalselt fraktsioneeritudavade tihendamiseks betoonis. SEAL COAT™-süsteeme võib kasutada ka selleks, etvältida betoonpindade aeganõudva ja kuluka hõõrumise vajadust, saavutadessiledad ja ühtlased pinnad. SEAL COAT™-süsteemid annavad igale betoon- võimüüritispinnale tervikliku, ühtlase välisilme. SEAL COAT™-süsteemid sobivad ideaalseltplokk-, tellis-, kivi-, betoon- ja muude müüritispindade hüdroisolatsiooniks.PENETRON® SEAL COAT™ on välja töötatud ainult veega segamiseks jakõrgkvaliteetsel tehnoloogial  põhinevaemulsioonisüsteemiga PENECRYL™ ELASTIC kombineerimiseks, et võimaldada erihüdroisolatsioonilahendusi sõltuvalt kasutusnõuetest. SEAL COAT™-süsteemid onkasutatavad sise- või välistingimustes, maapinna kohal või sellest allpool. SEALCOAT™-süsteemid on saadaval valges või hallis värvitoonis ja tagavad paremahüdroisolatsioonikaitse kui värvi tüüpi pinnakatted.

ToodetPENETRON® SEAL COAT™ kasutatakse hüdroisolatsioonina betoonpindadel võitsemendipõhistest segudest pindadel, millele mõjub positiivne, üldjuhul madalhüdrostaatiline rõhk.

Lihtnepealekandmine (pritsi või pintsliga)

Ühekomponentnetsemendipõhine vahend

Suurepäranenakkuvus nõuetekohaselt ette valmistatud aluspinnal

Veeauruläbi laskev

Suurhõõrdumiskindlus ja koormustaluvus

Pinna ettevalmistamine: Puhastage aluspind põhjalikult mustusest, õlist, värvist, viimistlusmaterjalidest,tsemendipiimast, lahtistest materjalidest jms. Tõmbevarraste avad ja muud avad,praod, killunenud kohad ja muud suured tühimikud aluspinnas tuleb hoolikaltparandada. Tõmbevardad ja muud terasdetailid tuleb enne parandamist vähemalt2,5 cm sügavuselt tagasi lõigata. Parandage kahjustatud kohad sobiva PENETRON®iparandusseguga. Vahetult enne toote pealekandmist niisutage pinda puhta veega.

Segamine: Segage 22,7 kg kotitäis toodetPENETRON® SEAL COAT™ 5,7 l veega (hall PENETRON® SEAL COAT™) või 6 l veega(valge SEAL COAT™), kasutades segutrelli.

Pealekandmine: Kandke esimene kiht lühikesteharjastega pintsli abil ühtlaselt pinnale, täites hoolikalt kõik pinna pooridja tühimikud.

 

MÄRKUS: Parima veekindluse saavutamiseks kandke12 tunni pärast (pärast esimese kihi kuivamist) pinnale teine kiht,  kui esimene kiht ei ole kahjustatud.

   

Materjalikulu: SEAL COAT™-süsteemi materjalikulu kahekihi korral on 2-3 kg/m2. Materjalikulu sõltub aluspinna karedusest ja hüdroisolatsiooninõuetest.

PENETRON SEAL COAT 22,70kg/kott hall

PENETRON SEAL COAT 22,70kg/kott valge

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!