Penetron Toodete Kataloog

PENESIL SILOX™

PENESIL SILOX™

PENESIL SILOX™ on läbipaistev, sügavale tungiv, mittekolletuv ühekomponentne siloksaani-/silaanipõhine vetthülgav töötlusvahend, mis ei jäta plekke ega moodusta kilet.

PENESIL SILOX™ on läbipaistev, sügavale tungiv, mittekolletuv ühekomponentne siloksaani-/silaanipõhine vetthülgav töötlusvahend, mis ei jäta plekke ega moodusta kilet. PENESIL SILOX™ on tõhus pikaajalise toimega vetthülgav töötlusvahend, mida iseloomustab suurepärane vastupidavus UV-kiirgusele. Kergesti puhastatav. Kõvastub aluspinna niiskusega ja õhuniiskusega reageerimise teel.

Hõlpsasti peale kantav (rulli või pintsliga)

Annab pinnale püsiva vetthülgava efekti, muutmata pinna värvust ega välimust

Ei moodusta kilet. Jätab pinna hingavaks

Ei muutu kollakaks

Ilmastikumõjudele vastupidav. Säilitab oma mehaanilised omadused temperatuurivahemikus -30 οC kuni 90 οC

Külmumisele vastupidav

Tagab pikaajalise efekti

Kaitseb pinda sisse tungiva vee, sudu, happevihma ja vees edasi kanduvate kloriidiioonide eest. Vähendab saasteainete sissetungi.

Bakteritele ja seentele vastupidav

Vähendab soolade ladestumist

Aluspinna ettevalmistamine: Aluspind peab olema puhas, kuiv, kandev ja vaba saasteainetest, mis võivad vahendi nakkuvust halvendada. Niiskussisaldus ei tohi ületada 5%. Mustus, rasv, õli, orgaanilised ained ja tolm tuleb eemaldada mehaanilise lihvimise teel. Võimalikud lahtised pinnaosad ja tolm tuleb hoolikalt eemaldada. Enne kasutamist soovitatakse toodet proovipindadel katsetada.

MÄRKUS: Aluspinna hoolikas ette valmistamine on optimaalse viimistluse ja vastupidavuse saavutamiseks oluline. Ärge peske aluspinda veega.

Pealekandmine: Kandke PENESIL SILOX™ rulli või õhuta päästikuga pihustuspüstoli abil aluspinnale. Ujutage pind vahendiga üle, et tagada tõhusa vetthülgava toime saavutamiseks vajalik sügav imendumine ja täielik küllastumine. Kõik vuugid peavad täielikult küllastunud olema. Kandke teine kiht peale 30 minuti kuni 1 tunni pärast, kui esimene kiht on alles niiske. Veega sageli kokku puutuvate pindade ja eriti põrandapindade korral soovitame pinnale kanda kolm kihti toodet PENESIL SILOX™.

MÄRKUS: Segage enne kasutamist hoolikalt läbi.Materjalikulu: 200 - 250 g/m2 kihi kohta. Kantakse pinnale kahes või kolmes kihis.

ERINÕUDEDToodet kasutatakse peamiselt välistingimustes imavate pindade vetthülgava kaitsevahendina. Siseruumides kasutamise korral tuleb ruume hoolikalt ventileerida, kuni materjal on täielikult kõvastunud.

Toodet ei soovitata kasutada elumajade eluruumides.

Täpsed juhised toote andmelehel!

PENESIL SILOX 1kg/ämber

PENESIL SILOX 15kg/ämber

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!