Penetron Toodete Kataloog

Penetron Admix betooni lisand

Penetron Admix betooni lisand

Kuivsegu; koosneb spetsiaalsest tsemendist, kvartsliiva teatud mõõtmetega graanulitest ja patendeeritud aktiivsetest keemilistest komponentidest. Penetron Admix” materjali toime lähtub kahest põhimõttest: reaktsioon kõvas seisundis ja vedelike pindpinevuse jõud. Betooni struktuuri sügavuses lahustuvad ühtlaselt segatud “Penetron Admix” materjali aktiivsed keemilised komponendid vees ja astuvad reaktsiooni betoonis sisaldavate kaltsiumi ja alumiiniumi ioonsete komplekside, metallide oksüdide ja sooladega.

Hüdroisoleeriva lisandi “Penetron Admix” kasutamine betooni kaitse esmavahendina võimaldab vältida konstruktsiooni/toote täiendavat hüdroisoleerimist peale betooni vajaliku vastupidavuse saavutamist. Materjali lisatakse betoonisegusse selle valmistamise ajal. “Penetron Admix” materjali kasutamine võimaldab vältida vee imbumist läbi betooni pooride ja pragude kuni 0,4 mm. “Penetron Admix” lisandi kasutamine mõjub tõhusalt isegi kõrgema hüdrostaatilise rõhu all.

“Penetron Admix” lisandi kasutamine võimaldab suurendada betooni vee- ja külmakindlust, vastupidavust ja lisab sellele vastupidavus sulfaatidele. “Penetron Admix” materjali kasutamine kaitseb betooni agressiivse keskkonna vastu: happed, leelised, reo- ja krundivesi, merevesi. “Penetron Admix” lisandiga valmistatud betoon peab karbonaatide, kloriidide, sulfaatide, nitraatide jne (Lisa 2), samuti bakterite, seente, vetikate ja mereorganismide vastu. Betoonil säilivad kõik omandatud vett-tõrjuvad ja vastupidavuse näitajad isegi kõrgema kiirguse mõju all. Märkus. «Penetron Admix» sobib kokku ka teiste betoneerimisel tavaliselt kasutatavate lisanditega (plastifitseeritavad, külmakindlad jne).

Materjal on keskkonnasõbralik, radioaktiivselt ohutu. Lubatud rakendada majandus- ja joogiveevarustuses. Sertifitseerutud kasutamiseks ehituses.

Kirjeldus

Nimetatud reaktsioonide käigus tekkivad komplitseeritumad soolad, mis moodustavad vee mõjul lahustamatud kristalli-hüdraatide. Antud kristalli-hüdraatide võrk täidab poore, kapillaare ja mikropragusid laiusega kuni 0,4 mm. Siis saavad kristallid betooni struktuuri koostisosadeks. Lahustamata kristallidega täidetud poorid, kapillaarid ja mikropraod ei lase vett läbi, kuna tegemist on vedelike pindpinevuse jõuga.

Kapillaaride täitnud kristallide võrk takistab vee filtratsiooni isegi kõrgema hüdrostaatilise rõhu all. Betoon lisandiga “Penetron Admix” omandab veekindlust ja “iseparandamise” võimet, säilitades seejuures auruläbivuse. Tegemist kuivseguga, mis koosneb spetsiaalsest tsemendist ja patenteeritud aktiivsetest keemilistest komponentidest.

Segu ettevalmistamine

Doseerimine:"Penetron Admix" lisatakse betooni segusse 0,8-1% tsemendi mahust. Kui tsemendi hulka betoonis pole teada, siis arvestuskulu on järgmine: 1m3 betooni= 4kg "Penetron Admix".

Tähelepanu! Kõik vuugid, külgnemis- ja liitumiskohad, samuti kommunikatsioonide sisenemiskohad tuleb isoleerida "Penekrit" materjalidega või hüdrotihendiga "Penebar". Pragude hürdoisoleerimiseks kasuta "Penekrit" materjali.

Töödeldud pinna hooldus

Töödeldud pinda tuleb kaitsta mehhaanilise mõju või miinuskraadide eest 3 ööpäeva jooksul. Seejuures tuleb vaadata, et Penetron süsteemi materjalidega töödeldud pind oleks 3 ööpäeva jooksul märg, poleks pragunenud ega ketendanud.
Betoonipindade niisutamisel kasutatakse tavaliselt vee pritsimine ja betooni kilega katmine.

Kui hooldatakse pinda, mis oli töödeldud veesurve suuna poolest, siis on vaja suurendada pinna niisutamise aeg kuni 14 ööpäevani.

Dekoratiivkatte pealekandmine

Penetron süsteemi materjalidega töödeldud konstruktsioonidele viimistlus- ja värvimaterjalide pealekandmine on lubatud 28 ööpäeva möödumisel. Ooteaeg võib lüheneda või pikeneda sõltuvalt konkreetse viimistlusmaterjali nõudmistest betooni niiskusastme vastu.

Tähelepanu! Enne viimistluskatte pealekandmist Penetron süsteemi materjalidega töödeldud pindadele tuleb selle mehhaaniliselt puhastada veesurveseadmega (kui materjalid kantakse niiskele betoonile) või metallist harjaga (kui materjalid kantakse kuivale betooni pinnale), et materjalide liibuvus oleks parem.

Penetron Admix 18kg/kott

Penetron Admix 3,75kg/ämber

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!