Penetron Toodete Kataloog

PENETRON INJECTION FOAM (F) Set (A+B)

PENETRON INJECTION FOAM (F) Set (A+B)

PENETRON® INJECTION FOAM (F) on kiiresti vahtu moodustav, lahustivaba, veega reageeriv polüuretaaninjekteerimisvahu süsteem. Katalüsaatoriga reageerimisel moodustab see tiheda, painduva ja peenemullilise vahu veelekke ajutiseks peatamiseks.

Vahendit PENETRON® INJECTION FOAM (F)soovitatakse kasutada pragudest, tühimikest ja liitekohtadest sisse tungiva veetõkestamiseks betoonkonstruktsioonides, müüritistes ning loodus- ja kunstkivis.Püsiva tihenduse saavutamiseks tuleb seejärel injekteerida vahendit PENETRON® INJECTION RESIN.

Tavapärasemad kasutusalad:

Tunnelid

Keldrid

Sulundseinad

Hoolduskaevud

Pikk kasutusaeg, kuisegatud komponente hoiustatakse suletud anumas.

Piiramatapaisumismaht on enam kui 15-kordne.

Reageeribainult vee ja õhuniiskusega kokku puutudes.

Väga hea nake märgade pindadega.

Töövahendid:Kasutage ühekomponentset injekteerimispumpa.

Märgades tingimustes: Lähtuge  standardsestsegamisvahekorrast ja mõõtke komponendi B (katalüsaator) ja komponendi A (alus)vajalikud kogused välja. Lisage PENETRON® INJECTION FOAM (F) katalüsaator pidevalt segades alusele ja segagehoolikalt. Kasutage segu ühekomponentse pumba abil injekteerimiseks, järgideshoolikalt ettenähtud koguseid.

Kuivades tingimustes: Pärast düüside paigaldamist uhtuge pragusidhoolikalt veega, et injekteerimispiirkonda niisutada. Lähtuge standardsestsegamisvahekorrast ja mõõtke komponendi B (katalüsaator) ja komponendi A (alus)vajalikud kogused välja. Lisage PENETRON® INJECTIONFOAM (F) katalüsaator pidevalt segades alusele ja segage hoolikalt. Kasutagesegu ühekomponentse pumba abil injekteerimiseks, järgides hoolikalt ettenähtudkoguseid.

 Märkus: Vahutamisreaktsioonja paisumismaht sõltuvad vee kiirusest, ümbritseva õhu temperatuurist,materjali temperatuurist, survest ja voolukiirusest. Püsivaks tihendamisekskasutage vahendit PENETRON® INJECTION RESIN.

 ERINÕUDED

 Pärast injekteerimist loputage pumpa javoolikut kohe vahendiga PENETRON® PUMP FLUSH.

PENETRON INJECTION FOAM

komplekt 19l+3,8l

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!