Penetron Toodete Kataloog

PENETRON INJECTION RESIN (SR) Set (A+Β)

PENETRON INJECTION RESIN (SR) Set (A+Β)

PENETRON INJECTION RESIN (SR) on kahekomponentne, madala viskoossusega ja elastne ftalaadi- ja lahustivaba injekteerimisvaigu süsteem niiskete ja kuivade pragude püsivaks hermetiseerimiseks, mille juures moodustub veekindel süsteem.

PENETRON INJECTION RESIN (SR) on iseseisvalt kasutatav pragude, tühimike ja liitekohtade püsivaks tihendamiseks betoonkonstruktsioonides, müüritistes ning loodus- ja kunstkivis. Kui konstruktsioonis esineb veeleke, soovitatakse kõigepealt injekteerida toodet PENETRON INJECTION FOAM (F) ja seejärel kasutada püsiva veekindluse saavutamiseks toodet PENETRON INJECTION RESIN (SR).

Tavapärasemad kasutusalad:

Tunnelid

Keldrid

Sulundseinad

Hoolduskaevud

Madal viskoossus soodustab täielikku pragudesse tungimist.

Hea nake niiskete ja kuivade pindadega.

Elastne ja püsiv tihendus aitab piiratud liikumisi absorbeerida.

Injekteeritav 1- või 2-komponentse pumbaga.

Töövahendid: Kasutage ühekomponentset injekteerimispumpa. Seadme kasutusea pikendamiseks võib kasutada ka kahekomponentset injekteerimispumpa.

Märkus: Pindadesse, millest lekib või immitseb vett, tuleb veelekke peatamiseks kõigepealt injekteerida toodet PENETRON INJECTION FOAM (F). Niiskete pragudega pindu võib kohe injekteerida tootega PENETRON INJECTIONRESIN (SR).

Pinna ettevalmistamine: Veenduge, et injekteeritav pind o n v a b a t o l m u s t , õ lidest, määrdeainetest ja igasugustest muudest kõrvalistest osakestest, mis võivad materjali ja aluspinna naket takistada.

Segamine: L i s a g e tootele PENETRON INJECTIONRESIN (SR) katalüsaator, järgides märgitud standardset segamisvahekorda. Segage trelli ja segamislaba abil kiiresti ja hoolikalt madalal kiirusel. Kasutage ühekomponentse pumbaga injekteerimiseks ainult ettenähtud segukogust.

Pealekandmine: A l u s t a g e injekteerimist ühekomponentse pumba abil. V ertikaalpindade korral injekteerige alati suunaga alt üles. Horisontaalpindade korral injekteerige ühest otsast teiseni. Jätkake injekteerimist, kuni RESIN hakkab naaberdüüsidest välja tungima. Pärast injekteerimist ja RESINi kõvastumist eemaldage düüsid või lõigake need läbi ning sulgege puuritud avad tsemendi või epoksüpõhise parandusseguga.

ERINÕUDEDLoputage pump ja voolik kohe pärast injekteerimist vahendiga PENETRON PUMP FLUSH läbi.

PENETRON INJECTION RESIN

Komplekt 19l+8l

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!