Penetron Toodete Kataloog

Peneplug kiirkivistuv mass

Peneplug kiirkivistuv mass

Kuivsegu koosneb spetsiaalsest tsemendist, kvartsliiva teatud mõõtmetega graanulitest ja patendeeritud aktiivsetest keemilistest komponentidest.

Betoonist, kivist ja telliskivist konstruktsioonides purskavate veelekete kohene likvideerimine. Kasutatakse juhul, kui teised materjalid surutakse veega välja enne nende kivistumist.

  • Betoon
  • Müüritis
  • Savinõud
  • Kivi

Lühike kivistumisaeg, Peneplug (40 sek.), kivistumise ajal võib laieneda. Teatud juhtudel võib kasutada veel all. Vajab täiendavat töötlemist "Penetron " materjaliga.

Kiiresti tahkuv, kristallil põhinev tsemendühend, mis on ette nähtud aktiivsete lekete peatamiseks isegi kõrge hüdrostaatilise rõhu all. PENEPLUGi soovitatakse kasutada veekindla kinnitusmördina või siis, kui on vaja kiiret tardumist.

Segu ettevalmistamine: Kuivsegu segatakse veega järgmistes osades: 150g vett ja 1 kg materjali või 1 osa vett ja 5 osa materjali, selle mahu järgi. Vee optimaalne temperatuur +20°C. Veevoolu tugevusest lähtudes proportsiooni võib muuta. Kui leke on suur tuleb vähendada segusse lisatava vee hulk kuni 1 osa vett ja 6 osa materjali, vaadates selle mahu järgi. Valmissegu näeb välja " kuiva mullana". Tuleb valmistada nii palju segu, mida ära kasutada 1 minuti jooksul, kuna segu kivistub väga kiiresti.

Sõltumata kasutatud materjalist täidetakse ülejäänud õõne osa "Penecrete" materjaliga. " Penecrete" materjaliga täidetud õõs ja selle külgnemiskohad niisutatakse ja töödeldakse "Penetron" materjaliga kahe kihina. "Peneplug" materjali kulu on 1,9kg/dm3 arvestatuna kuivsegu mahu kohta.

Peneplug 4kg/ämber

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!