Penetron Toodete Kataloog

PENETRON® MULTI PATCH

PENETRON® MULTI PATCH

PENETRON® MULTI PATCH on ühekomponentne polümeermodifitseeritud betoonipõhine kiudtugevdatud mittekahanev parandussegu madalate kuludega üldisteks betooniparandus- ja taastamistöödeks. Veega segatuna tagab suurepärase töödeldavuse ja on tiksotroopne. Kasutatav vertikaal- ja horisontaalpindadele ilma vajumiseta ning lauspahteldatud pindade parandamiseks ilma vormita.

Betooniparandus- ja taastamistöödeks.

Pindade parandamine ja silendamine (killunenud ja kärgtekstuuriga alad, tõmbevarraste avad ja konstruktsioonide defektsed liitekohad)

Pinnad siseruumides või välistingimustes

Betooni parandamine betoonplaadi või konstruktsioonielementide all

Rõdud jms

Arhitektuursed detailid ja viimistlus

Eelvalatud betoonplaadid

Müüritised

Sillaplaadid, tunnelid

Ei nõua vorme

Mittekahanev

Suur vastupidavus ja mehaaniline tugevus

Väga hea tiksotroopsus

Väga hea nake konstruktsioonimaterjalidega, nt betooni, müüritise, kiviga jms

Peale kantav kellu, metallspaatli või pritsmasina abil

Töödeldavad pinnad peavad olema puhtad ja kandvad ning vabad mustusest ja muudest saasteainetest, mis takistavad segu PENETRON® MULTI PATCH nakkumist.

Optimaalse tulemuse saavutamiseks ja segu optimaalse nakke tagamiseks tuleb aluspindu sobival viisil kandva pinnani töödelda. Pinnad tuleb veega küllastada, kuid seisvat vett ega veeloike ei tohi esineda (kui sideainet ei kasutata). Vajadusel kandke enne segu PENETRON® MULTI PATCH kasutamist pinnale sideainet, s.t toodet PENETRON® ACRYLIC BONDCRETETM (kasutage selleks rulli, pintslit või pihustit), et nakkuvusomadusi parendada. Mittepoorsete aluspindade korral töödelge pinda kruntimisvahendiga PRIMER STX 100™.MÄRKUS: Pärast toote PENETRON® ACRYLIC BONDCRETETM peale kandmist tuleb oodata vähemalt 40 minutit, kuni pind on puutekuiv (mitte kleepuv), enne kui PENETRON® MULTI PATCH pinnale kantakse.

Vaata lähemalt tootejuhendist.

PENETRON® MULTI PATCH 25kg/kott

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!