Penetron Toodete Kataloog

PENETRON ACRYLIC BONDECRETE

PENETRON ACRYLIC BONDECRETE

PENETRON® ACRYLIC BONDCRETETM on 100% akrüüllateksist koosnev vedelik, mida kasutatakse tsementsegudes ja betoonis kõrgtugeva lisandi ja sideainena. See annab suurepärase löögi-, kulumis- ja niiskuskindluse ning vastupidavuse hapetele või muudele vees lahustuvatele kemikaalidele.

SOOVITATAVAD KASUTUSALAD

Betoon

Stukk

Terratso

Parandussegud

Müüritud pinnad

Tsemendi-liivasegud

Suurendab paindetugevust

Minimeerib pragunemist

Suurendab nakketugevust ja löögikindlust

Talub niiskust

Suurendab vastupidavust külmumis-sulamistsüklite suhtes

Ideaalne lisand betoonile, krohvile ja stukile

Pinna ettevalmistamine: Sideainena kasutamisel peavad aluspinnad olema puhtad, tugevad, kuivad, temperatuuril vähemalt 10°C ja vabad õlidest, kipsisegudest, vahadest, määrdeainetest, hermeetikutest, kõvastusainetest, uretaanist, värvidest, asfaldist, mustusest, lahtisest pinnamaterjalist või muudest saasteainetest, mis võivad naket halvendada. Ärge kasutage ühelgi pinnal hapet ega mastiksieemaldusvahendeid.

MÄRKUS: Niisutage parandatavat ala põhjalikult, kuni saavutatakse küllastunud kuiv pind (Surface Saturated Dry, SSD), nii et pinnal ei leidu seisvat vett. Hoidke pinda pidevalt niiskena vähemalt 1 tunni jooksul enne ACRYLIC BONDCRETE lobri, segu või betoonisegu pinnale kandmist. Enne pealekandmist eemaldage kogu seisev vesi.Segamine: Loksutage ja segage ACRYLIC BONDCRETE’i vedelik vahetult enne kasutamist põhjalikult läbi.

Vaata lähemalt tootejuhendist.

PENETRON ACRYLIC BONDECRETE 3,8l/kanister

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!