Penetron Toodete Kataloog

Penetron võõp

Penetron võõp

Kuivsegu. Koosneb spetsiaalsest tsemendist, kvartsliiva teatud mõõtmetega graanulitest ja patenteeritud aktiivsetest keemilistest komponentidest.

Betoonelementidest ja monoliitbetoonist, samuti raudbetoonist konstruktsioonide/toodete hüdroisoleerimine. Kasutatakse alla 0,4 mm laiuselt avanend urvedega ja mõradega monoliitsete ja kokkupandavate betoon- ja raudbetoonkonstruktsioonide veetihenduse kindlustamiseks.

M150 ja kõrgema margi tsemendi-liivasegust valmistatud betoonielementidest ja monoliitbetoonist, samuti raudbetoonist konstruktsioonide kogu kihi, pindade ja krohvide hüdroisoleerimine. Täiendavalt kasutatakse “Penetron” materjal koos “Penekrit” materjaliga vältimaks kapillaarvee levimist juhul, kui betoonist vundamendi ja seina vahel on rikutud horisontaalne hüdroisolatsioon.

Abimaterjalina kasutatakse “Penetron” materjal pragude, vuukide, külgnemis- ja liitumiskohtade, kommunikatsiooni sisenemiskohtade hüdroisoleerimiseks ühiselt “Penekrit” materjaliga, purskavate lekete likvideerimiseks aga “Peneplag” või “Waterplag” materjaliga.

Materjal keskkonnasõbralik, radioktiivselt ohutu. Lubatud rakendada majandus- ja joogiveevarustuses. Sertifitseeritud kasutamiseks ehituses.

«Penetron» kantakse betoonkonstruktsiooni hoolikalt niisutatud pinnale ükskõik millisest poolest (seest või väljastpoolt), sõltumata veesurve suunast (positiivne või negatiivne). “Penetron” materjali kasutamine aitab vältida vee tungimist läbi betooni pooride ja pragude laiusega kuni 0,4mm. Materjal mõjub tõhusalt isegi kõrgema hüdrostaatilise rõhu all. “Penetron” materjali kasutamine võimaldab kaitsta betooni agressiivsete vedelike vastu: happed, leelised, reo- ja krundivesi, merevesi.

“Penetron” materjaliga töödeldud betoon peab karbonaatide, kloriidide,
sulfaatide, nitraatide jne (Lisa 2), samuti bakterite, seente, vetikate ja mereorganismide vastu. Betoonil säilivad kõik omandatud vett-tõrjuvad ja vastupidavuse omadused isegi kõrgema kiirguse mõju all. “Penetron” materjali kasutamine tõstab betooni külmakindlust ja vastupidavust, samuti lisab sellele sulfaadipidavust.

Segu ettevalmistamine

Kuivsegu segatakse veega järgmistes osades: 400 g vett ja 1 kg “Penetron” materjali, või 1 osa vett ja 2 osa “Penetron” materjali, vaadates selle mahu järgi. Vesi valatakse kuivsegu sisse (mitte vastupidi). Segatakse 1-2 minuti jooksul käsitsi või madalpöördega drelli abil. Valmissegu näeb välja hapukooretaolise vedelikuna. Tuleb valmistada nii palju segu, mida võib 30 minuti jooksul ära kasutada. Kasutamise ajal segada regulaarselt, et segu oleks säilinud oma esialgset konsistentsi. Valmissegusse ei tohi lisada vett.

Töödeldud pinna hooldus

Töödeldud pinda tuleb kaitsta mehhaanilise mõju või miinuskraadide eest 3 ööpäeva jooksul. Seejuures tuleb vaadata, et Penetron süsteemi materjalidega töödeldud pind oleks 3 ööpäeva jooksul märg, poleks pragunenud ega ketendanud.

Betoonipindade niisutamisel kasutatakse tavaliselt vee pritsimine ja betooni kilega katmine.

Kui hooldatakse pinda, mis oli töödeldud veesurve suuna poolest, siis on vaja suurendada pinna niisutamise aeg kuni 14 ööpäevani.

Dekoratiivkatte pealekandmine

Penetron süsteemi materjalidega töödeldud konstruktsioonidele viimistlus- ja värvimaterjalide pealekandmine on lubatud 28 ööpäeva möödumisel. Ooteaeg võib lüheneda või pikeneda sõltuvalt konkreetse viimistlusmaterjali nõudmistest betooni niiskusastme vastu.

Tähelepanu! Enne viimistluskatte pealekandmist Penetron süsteemi materjalidega töödeldud pindadele tuleb selle mehhaaniliselt puhastada veesurveseadmega (kui materjalid kantakse niiskele betoonile) või metallist harjaga (kui materjalid kantakse kuivale betooni pinnale), et materjalide liibuvus oleks parem.

Penetron 22,70kg/kott

Penetron  5kg/ämber

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!