Penetron Toodete Kataloog

U-SEAL 816 (Leveling)

U-SEAL 816 (Leveling)

U-Seal 816 on betoonteekatetele mõeldud ühekomponentne isetasanduv polüuretaanhermeetik.

U-Seal 816on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks valatava vuugihermeetikunajärgmistes valdkondades:Vuugidlennuväljade ja betoonkattega teede jäikades teekatetesVuugidbetoonpõrandatesJalgsi-ja sõidukiliikluseks mõeldud aladel siseruumides ja välitingimustesPõrandavuugidlao- ja tootmisruumidesPõrandavuugid tunneliehituses.

U-Seal 816 on betoonteekatetele mõeldud ühekomponentne isetasanduv polüuretaanhermeetik. See kõvastub õhuniiskuse toimel, moodustades kõrgefektiivse püsivalt elastse hermetiseeriva ühendi, millel on suurepärased nakkeomadused ja hea vastupidavus vananemisele ja ilmastikumõjudele. U-Seal 816 põhineb LC-tehnoloogial, mis on välja töötatud traditsioonilistes ühekomponentsetes PU-hermeetikutes esinevate mullide ennetamiseks. LC-tehnoloogia ühendab traditsiooniliste PU-hermeetikute parimad omadused mullivabalt kõvastuvaks ja väga vähesaastavaks süsteemiks. U-Seal 816 on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks valatava vuugihermeetikuna jäikades teekatetes lennuväljadel, teedel ja betoonpõrandatel, kus vajatakse head nakkuvust, hõõrdekindlust ning kõrget keemilist vastupidavust kütustele, õlidele ja süsivesinikele.

Ühekomponentne– ei vaja kohapeal segamist. Isetasanduv konsistents

Mullivabakõvastumine. Ei jäta plekke

Vastupidavsüsivesinikele, õlidele ja kütustele. Bituumenivaba

Vägahea nake kõigi tavalisemate ehitusmaterjalidega

Nakkubtaaskasutusmaterjale sisaldava betooniga kruntimist vajamata

Püsivaltelastne; võimaldab vuugi liikumist ±25% piires

Vastupidav keemilistele ainetele: lahjendatud happed,lahjendatud alused, lennukikütused, diiselkütused, määrdeõlid, bensiin,petrooleum, puhastusvahendid, merevesi ja lubjavesi.

Pinnaettevalmistamine: Aluspinnad peavad olema puhtad ja kuivad, veest, õlist,määrdeainetest või roostest vabad ja terved. Eemaldage kõik lahtised osakesedvõi materjalijäägid suruõhu, liivapaberi või jäiga pintsli abil. Klaas, metalljm mittepoorsed pinnad peavad olema pinnaviimistlusmaterjalidest vabad jalahustiga puhastatud. Valmispaneelid, millel on kasutatud muid  vormieemaldusvahendeid peale polüetüleenkile,peavad olema liivapritsiga või mehaaniliselt lihvitud ja tolmuvabad. U-SEAL 816nakkub suurepäraselt enamiku tavaliste ehitusmaterjalidega ka kruntimisvahenditkasutamata. Samas võivad eri tellis-, looduskivi-, plast- ja värvipinnad,pinnakattematerjalid jm pinnaviimistlused raskesti nakkuvad olla. Sellistealuspindade ettenägematute omaduste tõttu soovitatakse eelnevalt teha tööproov.Kandke kiht krunti vuugi seintele. Poorsed aluspinnad nagu nt betoon,tsementsegud, mördid, tellised jms tuleb kruntida vahendiga U-PRIMER 110,kasutades pintslit. Enne hermetiseerimist laske vähemalt 15 min kuivada.

Hermetiseerimine: Keerake plastotsak kohale ja lõigake seenurga all läbi sõltuvalt joa soovitud paksusest ja profiilist. Asetage padrun (teleskoopkolviga) käsi- võisuruõhupüstolisse ja suruge U-SEAL 816 ettevaatlikult välja, vältidesõhutaskuid. Soovitatav pealekandmistemperatuur: 15°-25°C. Kasutamisehõlbustamiseks või külmas keskkonnas kasutamisel soovitame hoiustada materjalienne kasutamist u 25°C juures. Et tagada hermeetiku vaba liikuvus vuukides, onoluline, et hermeetik ei nakkuks vuugi põhjaga, seetõttu tuleb korrektseksvuukimiseks kasutada sobiva läbimõõduga suletud pooridega polüetüleenist liistu(vuugiliistu) PENETRON® BACKING ROD, paigutadesselle vuugi põhja sobivale sügavusele. Vajadusel kandke vuugi külgedele sobivatkruntimisvahendit, pidage silmas nõutavat ooteaega, et vältida soojenemisellahustimullide tekkimist kõvastumata hermeetikus. Suruge U-SEAL 816 korralikultvuugi sisse, hoides otsakut U-SEAL 816 sees, jätkake hermeetiku pealekandmistühtlase joana, hoides otsakut õhutaskute vältimiseks joa ees. Vältigehermeetiku ülekatteid, et ei tekiks õhutaskuid. U-SEAL 816 tuleb siledakstöödelda, et tagada täielik kontakt vuugi külgede ja põhjaliistuga; see aitabka võimalikke hermeetikus tekkinud õhumulle kõrvaldada.

Projekteerijaja peatöövõtja peavad kõik vuugid nõuetekohaselt planeerima ja dimensioneerima,võttes arvesse kohaldavaid standardeid, materjale ja tehnilisi omadusi.Süvistatud vuuk kaitseb hermeetikut mehaaniliste koormuste eest. Täitke vuuktootega U-Seal 816 nii, et hermeetik jääks 1,0 mm vuugi külgpinnast madalamale.

Viimistlemisjuhisedja piirangud: Hermeetikut tuleb töödelda ja viimistleda puutekuivamisaja jooksul.

U-SEAL 816 600ml/fooliumtuub

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!