Penetron Toodete Kataloog

Waterplug kiirkivistuv mass

Waterplug kiirkivistuv mass

Kuivsegu koosneb spetsiaalsest tsemendist, kvartsliiva teatud mõõtmetega graanulitest ja patendeeritud aktiivsetest keemilistest komponentidest.

Betoonist, kivist ja telliskivist konstruktsioonides purskavate veelekete kohene likvideerimine. Kasutatakse juhul, kui teised materjalid surutakse veega välja enne nende kivistumist.

Lühike kivistumisaeg, Waterplug ( 3min), kivistumise ajal materjal võib laieneda. Teatud juhtudel võib kasutada vee all. Vajab täiendavat töötlemist "Penetron" materjaliga.

Ülikiire tardumine, kokku tõmbumatu ja tugevalt siduvad omadused muudavad selle suurepäraseks mördiks dekoratiivraua, poltide, postide ja tüüblite kinnitamiseks. WATERPLUG laieneb veidi, et haarata manustatud eseme pinda ja täita kõik betoonõõnsuse pilud. WATERPLUG-i saab kasutada temperatuuril alla 0ºC.

Segu ettevalmistamine: Kuivsegu segatakse veega järgmistes osades: 150 g vett ja 1 kg materjali või 1 osa vett ja 5 osa materjali, selle mahu järgi. Vee otimaalne temperatuur on +20° C. Veevoolu tugevusest lähtudes proportsiooni võib muuta. Kui leke on suur, tuleb vähendada segusse lisatava vee hulk kuni 1 osa ja 6 osa materjali, vaadates selle mahu järgi. Valmissegu näeb välja " kuiva mullana". Tuleb valmistada nii palju segu, mida võib ära kasutada 1 minuti kooksul, kuna segu kivistub väga kiiresti.

Materjalide seguga täidetakse vaid pool õõnt, kui segu jääb üle, seda tuleb eemaldada. " Waterplug" materjali kasutamisel töödeldakse peatatud lekke õõs veel täiendavalt "Penetron" materjaliga. Sõltumata kasutatud materjalist täidetakse ülejäänud õõne osa " Penecrete" materjaliga. "Penecrete" materjaliga täidetud õõs ja selle külgnemiskohad niisutatakse ja töödeldakse "Penetron" materjaliga kahe kihina. " Waterplug" materjali kulu on 1,9kg/dm3 arvestatuna kuivsegu mahu kohta.

Waterplug 4,75kg/ämber

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!