Penetron Toodete Kataloog

PENETRON GROUT

PENETRON GROUT

PENETRON® GROUT on kontrollitud paisumisega, mittekahanev ja kõrgtugev kasutusvalmis tsemendipõhine segu betooniparandus- ja ankurdustöödeks.

PENETRON® GROUT on kontrollitud paisumisega, mittekahanev ja kõrgtugev kasutusvalmis tsemendipõhine segu betooniparandus- ja ankurdustöödeks. See koosneb eriti kvaliteetsest tsemendist ja spetsiaalselt valitud fraktsiooniga kvartstäitematerjalist. Kontrollitud paisumise, väga heade voolavusomaduste, suure tugevuse ja madala maksumuse tõttu sobib PENETRON® GROUT suurepäraselt mitmesuguste kasutuseesmärkide jaoks.

Väga hea pumbatavus ja survetugevus varases etapis, mis tagab lühikese hangumisaja ja madalad kulud

Võimalik pumbata ligipääsmatutesse kohtadesse

Kasutatav vabalt valitud konsistentsiga vedelast plastseni

Väga voolav pumpamiseks või valamiseks

Ei avalda korrodeerivat mõju

Mittekahanev, väga heade voolavusomaduste ja kontrollitud paisumisega, mis tagab ruumi täieliku täitmise kvaliteetseks katmiseks ja parandamiseks

Suurte koguste korral võib valatavuse reguleerimiseks ja materjalikoguse suurendamiseks lisada kuni 50 massi% puhast hoolikalt valitud fraktsiooniga täitematerjali. Täitematerjalide kasutamine vähendab materjali kogumaksumust ja võimaldab paksemaid paranduskihte.

Ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOÜ), ohutu kasutamiseks nii välistingimustes kui ka siseruumides.

Pinna ettevalmistamine:

Nakke parendamiseks puhastage kõik pinnad määrdeainetest, õlist, mustusest ja lahtistest materjalidest kandva betoonini. Kastke pinda põhjalikult 12 – 24 tundi enne pealekandmist. Enne pealekandmist eemaldage liigne vesi. Õhu ja aluspinna temperatuur peab olema vahemikus 4 oC – 35 oC. Hangumisaeg ja tugevuse areng sõltuvad suuresti temperatuurist.

MÄRKUS: Pinna nõuetekohane ettevalmistamine on hea tulemuse saavutamiseks määrav. Vt ACI suuniseid nr 305 „Guide to Hot Weather Concreting” ja nr 306 „Cold Weather Concreting”.

Segamine: Parima tulemuse saavutamiseks lisage kuivsegu vette, mitte vett kuivsegusse. Mõõtke ¾ vajalikust puhta vee kogusest seguämbrisse ja lisage hoolikalt segades PENETRON® GROUT. Lisage ülejäänud veekogus ja jätkake segamist, kuni segu saavutab soovitud konsistentsi. Segage veel u 5 minutit mehaanilise seguriga, et tagada ühtlane segu. Segage korraga valmis ainult 30 minuti jooksul kasutamiseks mõeldud kogus. Kasutusaeg on 21°C juures u 30 minutit.Väiksemate tööde puhul segage kellu või trelli (400-600 p/min) ja roostevabast terasest laba abil, kuni segus ei leidu enam klompe. Suurte PENETRON® GROUT segu koguste jaoks kasutage ka sobivat pumpamisseadet, mis tagab pideva voolu. Minimaalne segamisaeg on 5 minutit. Kasutage alati vähimat ettenähtud veekogust soovitud konsistentsi saavutamiseks. Kui segukihi paksus on üle 50 mm, lisage pestud kuiva 9,5 mm kvartstäitematerjali (QUARTZ SAND MIX 3,0-6,0 MM või 1,5-8,0 MM või muu sarnane) vahekorras 50 massi% segust

.Segamisvahekorrad: Kasutage 3,3 kg kuni 4,3 kg puhast vett 22,7 kg toote PENETRON® GROUT kohta või 3,6 kg kuni 4,8 kg puhast vett 25 kg toote PENETRON® GROUT kohta, nagu eelpool kirjeldatud.

Vajalik veekogus 22,7 kg kohta

Plastne 3,3 l puhast vett

Valatav 3,8 l puhast vett

Vedel 4,3 l puhast vett

Materjalikogus 22,7 kg kohta

Plastne 11,0 l

Valatav 11,6 lV

edel 11,9 l

Pealekandmine: Segu tuleb paigaldada nõuetekohaselt modifitseeritud vormi. Vormid peavad olema tugevad, kindlalt ankurdatud, toestatud ja tihendatud, et vältida vee ja segu lekkimist, samuti tuleb tagada toote PENETRON® GROUT pidev vool. Paigaldamisel tagage vormides piisavalt kõrge nurk, et pealekandmist hõlbustada. Valamisavad on soovitatavalt vähemalt 7,6 cm sissevooluks ja 15 cm “tõsteks”. Vormid peavad olema alusplaadi alapinnast vähemalt 2,5 cm kõrgemad.

Penetron Grout 25kg/kott

Vaadake ka neid tooteid

C-24

Tellige toode

Toote tellimiseks saatke meile e-mail või helistage.

Tärniga väljad (*) on kohustuslikud.
Täname! Teie kiri on saadetud!
Oops! Midagi läks valesti. Proovige uuesti!